Ljusstakar Norge

Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge
Ljusstakar Norge

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-talets första hälft, Norge, bestående av 1 par av Thorvald Martinsen, Sølvvarefabrikk, Tonsberg samt 1 par av Brødrene Lohne, Bergen, fyllda fötter, höjd ca 7-13.5 cm

Bruksslitage, några mindre bucklor samt repor, ställvis anlöpning

556821

2018-07-04