Matsalsmöbel Tibro
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 11 dlr., fanerad i björk, 1990-tal, rokokostil, bestående av: skänk, hörnskåp, matbord, 6 1 par karmstolar, stolar, beslag i mässing, märkt "Möbelboning i Tibro AB 1997", 1 iläggskiva med sarg 48 cm, bordets höjd ca 74, 140x100 cm
Bruksslitage
556826
2018-07-04