Matsalsmöbel Tibro

Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro
Matsalsmöbel Tibro

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 11 dlr., fanerad i björk, 1990-tal, rokokostil, bestående av: skänk, hörnskåp, matbord, 6 1 par karmstolar, stolar, beslag i mässing, märkt "Möbelboning i Tibro AB 1997", 1 iläggskiva med sarg 48 cm, bordets höjd ca 74, 140x100 cm

Bruksslitage

556826

2018-07-04