Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
PICNICVÄSKA, England, "Coracle brand", 1900-talets första hälft, med inredning, höjd ca 18, 60x34 cm
Slitage och skador, enstak delar och nyckel saknas
556855
2018-07-06