Picnicväska

Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska
Picnicväska

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

PICNICVÄSKA, England, "Coracle brand", 1900-talets första hälft, med inredning, höjd ca 18, 60x34 cm

Slitage och skador, enstak delar och nyckel saknas

556855

2018-07-06