Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALKER & HALL SHEFFIELD, bordsuppsats i nysilver/pläter, 5 avtagbara strutar, höjd ca 41cm

skador och lagningar

556866

2018-07-12