Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): Två surrealistiska motiv, signerade och daterade 63 resp 64, blandteknik på papper, ca 20x28 resp. 24x34 cm
556871
2018-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här