Ardy Strüver, blandtekniker

Ardy Strüver, blandtekniker
Ardy Strüver, blandtekniker
Ardy Strüver, blandtekniker
Ardy Strüver, blandtekniker
Ardy Strüver, blandtekniker
Ardy Strüver, blandtekniker
Ardy Strüver, blandtekniker
Ardy Strüver, blandtekniker

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Två surrealistiska motiv, signerade och daterade 63 resp 64, blandteknik på papper, ca 20x28 resp. 24x34 cm

556871

2018-07-08