Fernadez Arman skulptur

Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur
Fernadez Arman skulptur

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): "Les Amantes", signerad, 87/150, brons, höjd inklusive stensockel ca 28 cm

ytslitage samt lös fäste vid sockeln

556875

2018-07-08