Sten Lundmark oljemålning

Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STEN LUNDMARK (1900-tal): Kustmotiv med seglare, olja på duk, signerad Sten Lundmark, ca 80x113 cm

Zustandsbeschreibung

Ytsmuts

556882

2018-07-04