Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STEN LUNDMARK (1900-tal): Kustmotiv med seglare, olja på duk, signerad Sten Lundmark, ca 80x113 cm
Zustandsbeschreibung
Ytsmuts
556882
2018-07-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner