Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, möjligen Stilnovo, Italien 1950-tal, stomme i mässing samt ställbar skärm i lackerad plåt, höjd ca 40 cm

ytslitage

556887

2018-07-08