Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, vägg/takarmatur, blomformad, mässing, 1960-tal, etikettmärkt: Sørensen & Co, dia ca: 42 cm
Minde bucklor
556889
2018-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här