Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, vägg/takarmatur, blomformad, mässing, 1960-tal, etikettmärkt: Sørensen & Co, dia ca: 42 cm

Zustandsbeschreibung

Minde bucklor

556889

2018-07-04