Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, vägg/takarmatur, blomformad, mässing, 1960-tal, etikettmärkt: Sørensen & Co, dia ca: 42 cm
Zustandsbeschreibung
Minde bucklor
556889
2018-07-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner