Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGEMAR SVENSSON (född 1933): Väggrelief, signerad a tergo Ingemar Svensson, mässing, ca 41x35 cm
Smärre repor, kantbucklor
556895
2018-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här