Ingemar Svensson relief

Ingemar Svensson relief
Ingemar Svensson relief
Ingemar Svensson relief
Ingemar Svensson relief

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

INGEMAR SVENSSON (född 1933): Väggrelief, signerad a tergo Ingemar Svensson, mässing, ca 41x35 cm

Smärre repor, kantbucklor

556895

2018-07-04