Arne Jacobsen ´´Sjuan´´ stolar
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan" stolar, 7 st, 1990-tal, Fritz Hansen, Danmark, böjt trä, kromade ben, klädda i mörkblått tyg, etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, smärre fläckar, märken, ställvis rester av etiketter
556904
2018-07-04