Spegel Luxus

Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus
Spegel Luxus

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, Luxus, Vittsjö, massiv teak, med inbyggt hyllplan, etikettmärkt, 117x38.5 cm

Bruksslitage, mindre märken

556906

2018-07-04