Hörnskåp
2018-07-06
556914
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, England, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, invändigt med hyllor, överdel med dekorativit insida, höjd inkl sockel 200, 95x36/50 cm, nyckel finns
Slitage, repor, senare bemålad, senare sockel