Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NIKI DE SAINT PHALLE (1930-2002), "Je´aime", signerad och numrerad Niki De Saint Phalle 2/200, färglitografi, 49x63 cm
Gulnad
556952
2018-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här