Niki De Saint Phalle färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NIKI DE SAINT PHALLE (1930-2002), "Je´aime", signerad och numrerad Niki De Saint Phalle 2/200, färglitografi, 49x63 cm

Gulnad

556952

2018-07-04