Benno Arzt oljemålning

Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Med utslagena vingar", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, ca 80x90 cm, oramad

556961

2018-07-04