Matbord i teak

Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD I TEAK Okänd formgivare, 1950-tal, höjd 74 cm, 180x89 cm

bruksslitage, repor

556981

2018-07-09