Royal Copenhagen Jubileumsskål

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, porslin, jubileumsskål 1775-1975, numrerad 1696/2500, polykrom dekor med förgylld kant och fotring, höjd ca 15, diameter 33 cm

556984

2018-07-07