Bengt Lindström olja

Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja
Bengt Lindström olja

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikten, signerad Lindström, olja på duk, 55x45 cm

556991

2018-07-04