Mattor

Mattor
Mattor
Mattor
Mattor

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTOR, 4 st, varav: 2 st Kina, Beluch, Sarough, respektive ca 64x119, ca 64x131, ca 83x144, ca 77x118 cm

Mattor från Kina med skador, lagningar

556993

2018-07-10