Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
MATTOR, 4 st, varav: 2 st Kina, Beluch, Sarough, respektive ca 64x119, ca 64x131, ca 83x144, ca 77x118 cm
Mattor från Kina med skador, lagningar
556993
2018-07-10