Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LARS ERIK FALK (född 1922): Horisontaler, signerad och daterad Falk 1985, 23/50, färgserigrafi, 33x47 cm, bildmått 15x29,5 cm
Zustandsbeschreibung
556996
2018-07-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner