Lars Erik Falk Konkret

Lars Erik Falk Konkret
Lars Erik Falk Konkret

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LARS ERIK FALK (född 1922): Horisontaler, signerad och daterad Falk 1985, 23/50, färgserigrafi, 33x47 cm, bildmått 15x29,5 cm

Zustandsbeschreibung

556996

2018-07-04