Lisa Larson vas unik

Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik
Lisa Larson vas unik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, vas, unik, 1970-tal, delvis glaserat stengods med underglasyr i brunt, signerad ´´Lisa L´´ samt Gustavbergs studiohand, höjd ca 28 cm

Smärre slitage

557002

2018-07-05