Hörnsoffa Ekornes Svane

Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane
Hörnsoffa Ekornes Svane

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, Ekornes Svane, Norge, 1900-talets tredje kvartal, två fristående soffor samt hörnbord med avtagbar hylla, ek/ekfanér, lösa sitt och ryggplymåer, mått per soffa ca: L 190 cm Dj. 70 cm H 75 cm, mått bord: 70x70 cm H med hylla 75 cm

Lättare bruksslitage

557004

2018-07-04