Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACOB HÄGG (1839-1931):"Chasse marlée", signerad J Hägg och daterad i trycket 1889, etsning, 27x18,5 cm
Något guldnad, ej examinerad ur ramen
557019
2018-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här