Frederick Albert Clark oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDERICK ALBERT CLARK (1821-1910): "Kitty", hästporträtt, signerad Frederick Albert Clark, olja på duk, 43x53 cm

Dukhål, krackeleringar

557032

2018-07-04