Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1930-tal, möjligen Carl Malmsten, fanerad med alm och rot, höjd ca 69, diameter 80 cm
Krackelerad lack, smärre fanerbortfall/släpp, slitage
557045
2018-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här