Gunnar Johnsson akvarell

Gunnar Johnsson akvarell
Gunnar Johnsson akvarell
Gunnar Johnsson akvarell
Gunnar Johnsson akvarell
Gunnar Johnsson akvarell
Gunnar Johnsson akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): (2) Komposition, signerad G. Johnsson, akvrell, ca 9x14 cm

557057

2018-07-06