Fåtölj Stingray design Thomas Pedersen

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS PEDERSEN, gungstol, "Stingray", 2000-tal, fanerad sits på benställning i kromat stål, etikettmärkt Fredericia Furniture, modellnummer 3510, sitthöjd ca 34 cm

Bruksslitage

557060

2018-07-06