Fritz Lindström och M Borg akvareller 20 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): (17 st), M BORG (1900-tal) (3 st): Stockholmsmotiv, akvarell, signerade, varierande, ramade

557065

2018-07-06