Oljemålning signerad Kovalskaya

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

KOVALSKAYA (Ryssland 18/1900-tal): Vinterlandskap, signerad och daterad Kovalskaya 1915, olja på duk, 66,5 x 100 cm

557121

2018-10-23