Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
KOVALSKAYA (Ryssland 18/1900-tal): Vinterlandskap, signerad och daterad Kovalskaya 1915, olja på duk, 66,5 x 100 cm
557121
2018-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här