Skålar Vicke Lindstrand

Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand
Skålar Vicke Lindstrand

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, skål på fot, skål, 1900-talets andra hälft, Kosta, underfång i blått, grönt och svart, signerade, höjd ca 4 resp 16 cm

557138

2018-07-05