Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, tidigt 1900-tal, rokokostil, bronserade träramar med pastellagekrön, ljusfästen i mässing, höjd ca 54 cm

Smärre skador till pastellagen, åldersrelaterat slitage

557150

2018-07-05