Bordsur och Kandelabrar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSUR med KANDELABRAR 1 par, 1800-talets slut, alabaster förgylld metall, bordsurets höjd ca 31, glaskupa med träsockel, medföljer höjd 40 cm, nycekl finns
en ljusarm med lagning, slitage, kupa med spricka
557169
2018-07-05