Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, Elfenbenskusten/ Mali, Senufo, träskuren, kvinnofigur, höjd ca 53 cm
Sprickor, lagningar
557172
2018-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här