Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, rund, samtida, svartmålad skiva med svart underrede i metall, höjd ca 43 cm, diameter ca 80 cm
Bruksslitage, små repor, märke från ett vattenglas
557173
2018-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här