Soffbord svart

Soffbord svart
Soffbord svart
Soffbord svart
Soffbord svart
Soffbord svart
Soffbord svart
Soffbord svart
Soffbord svart

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, rund, samtida, svartmålad skiva med svart underrede i metall, höjd ca 43 cm, diameter ca 80 cm

Bruksslitage, små repor, märke från ett vattenglas

557173

2018-07-05