Blandteknik Carl-Fredrik Reuterswärd

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Spel 1963", akvarell, signerad och daterad 1963/1965 a tergo, ca 73x50 cm

557175

2018-07-06