Fåtölj gräddvit
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, av märket "D´Argentat, Paris", klädd i gräddvit konstläder, stomme i svartlackerat trä, etikettmärkt, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 35 cm, bredd ca 88 cm
Bruksslitage, enstaka små repor på sittdyna
557184
2018-07-05