Fåtölj gräddvit

Fåtölj gräddvit
Fåtölj gräddvit
Fåtölj gräddvit
Fåtölj gräddvit
Fåtölj gräddvit
Fåtölj gräddvit
Fåtölj gräddvit
Fåtölj gräddvit

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, av märket "D´Argentat, Paris", klädd i gräddvit konstläder, stomme i svartlackerat trä, etikettmärkt, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 35 cm, bredd ca 88 cm

Bruksslitage, enstaka små repor på sittdyna

557184

2018-07-05