Sideboard i glas och metall
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, samtida, stomme i patinerad metall, 3 hyllplan i glas, höjd 90, 120x40 cm
Ställvis små repor och nagg i hörnen på samtliga hyllplan, hyllplanen längst ner har ett större nagg, hyllplanen i mitten sitter något sned
557189
2018-07-05