Sideboard i glas och metall

Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall
Sideboard i glas och metall

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, samtida, stomme i patinerad metall, 3 hyllplan i glas, höjd 90, 120x40 cm

Ställvis små repor och nagg i hörnen på samtliga hyllplan, hyllplanen längst ner har ett större nagg, hyllplanen i mitten sitter något sned

557189

2018-07-05