Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Porträtt av Erik Åsberg, signerad och daterad Ph de Rougemont 1921, olja på duk, 115x73 cm
557206
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här