Philippe de Rougemont oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Porträtt av Erik Åsberg, signerad och daterad Ph de Rougemont 1921, olja på duk, 115x73 cm

557206

2018-07-10