Salutkanon

Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALUTKANON, 1800-tal, gjutjärn, på lavett i trä, eldrörets längd ca 49,5 cm

Lavett med skador

557215

2018-07-05