Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VILHELM HOLMGREN (1863-1943), Direktören och Riddaren mm Franz Heiss, kopia efetr Anders Zorn, signerad och daterad V. Holmgren 1907, olja på duk, 120x89 cm
Dukskada
557216
2018-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här