Vilhelm Holmgren kopia efter Zorn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943), Direktören och Riddaren mm Franz Heiss, kopia efetr Anders Zorn, signerad och daterad V. Holmgren 1907, olja på duk, 120x89 cm

Dukskada

557216

2018-07-05