Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRODERI, siden, Kina, 1800-talets slut, motiv av fenixfågel på trädgårdsklippa, totalt dukmått (inkl. kantbård) ca 86x127 cm
Slitage, fläckar, revor
557232
2018-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här