Broderi Kina 1800-tal

Broderi Kina 1800-tal
Broderi Kina 1800-tal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRODERI, siden, Kina, 1800-talets slut, motiv av fenixfågel på trädgårdsklippa, totalt dukmått (inkl. kantbård) ca 86x127 cm

Slitage, fläckar, revor

557232

2018-07-05