Erik Olson oljemålning

Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning
Erik Olson oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986) "Refsnaes Danmark", olja på pannå, signerad och daterad 43, ca 21x29 cm

557238

2018-07-08