Bojan med lock Kina 1700-tal Powder blue

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), "Powder blue", höjd ca 25 cm

Locket med lagning

557241

2018-07-05