Skrivbordsstol England Viktoriansk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, bonad bok, England, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, svarvade ben på hjultrissor, grön skinnklädsel, höjd ca 112 cm, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar

557243

2018-07-05